2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Lubuskie
  6. Kadry i płace - Skwierzyna
Monika
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent w dziale kadr - w firmie transportowej w Skwierzynie

Lokalizacja

Skwierzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O NAS:

Janas Logistics Group to firma działająca z niebywałym rozmachem od blisko 30 lat na rynku europejskim, w związku z ekspansywną polityką i dalszymi planami rozwoju, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent/Asystentka w Dziale Kadr z znajomością języka ukraińskiego

Twój zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych kadrowych do systemów IT oraz ich aktualizacja

  • Wsparcie w procesie zatrudniania pracowników

  • Administrowanie dokumentacją kadrowo-płacową

  • Przygotowywanie raportów

  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników

  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie nieobecności pracowników

  • Prowadzenie obsługi kadrowej pracowników oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji kadrowe

  • Wsparcie w bieżących zadaniach Działu Kadrowo-Płacowego

Nasze wymagania

  • Znajomość języka ukraińskiego w stopniu średniozaawansowanym

  • Chęć rozwoju w obszarze kadr i płac

  • Bardzo dobra obsługa komputera ze znajomością programów Excel, Word

  • Dyspozycyjność min. 40h/tydzień

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

  • ·Dokładność w pracy z dokumentacją

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Zainteresowania branżą HR

  • Umiejętność pracy z poufnymi informacjami.

Oferujemy:

  • Staż dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy, lub umowa o pracę (w zależności od umiejętności i możliwości danego pracownika);

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Bardzo dynamiczne środowisko pracy z szybkim procesem decyzyjnym i otwartością na nowatorskie rozwiązań

  • Praca w siedzibie firmy w oddziale w Skwierzynie ( w okolicach Gorzowa Wlkp.)

  • Pomoc w znalezieniu mieszkania w przypadku osób nie mieszkających w okolicy Skwierzyny.

Prosimy o załączenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Skwierzyna,

Lubuskie

Lubuskie, Skwierzyna
ID: 863160386