2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 02 maja 2024

Asystent Zarządu

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

INNEKO Spółka z o.o. poszukuje do pracy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp., ul. Teatralna 49

Region: lubuskie

Opis stanowiska:

·         Wykonywanie zadań wyznaczonych przez Zarząd Spółki

·         Uczestnictwo w naradach i spotkaniach organizowanych przez Zarząd

·         Prowadzenie obsługi posiedzeń Rady Nadzorczej jak również nadzorowanie oraz przygotowanie materiałów na posiedzenia RN

·         Pisanie protokołów z posiedzeń Rady Nadzorczej

·         Pisanie protokołów z posiedzeń Zarządu

·         Prowadzenie rejestrów dokumentów Spółki w tym umów, aktów notarialnych, Zarządzeń i uchwał

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe o kierunku związanym z administracją

·         samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i dokładność,

·         wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

·         umiejętność pracy zespołowej,

·         dyspozycyjność i zaangażowanie,

·         dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

·         praca w systemie jednozmianowym,

·         atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń,

·         premia frekwencyjna,

·         pełen pakiet świadczeń socjalnych,

·         opieka medyczna w LUXMED,

·         atrakcyjne ubezpieczenie grupowe w wariantach do wyboru,

·         karta MULTISPORT,

·         pracownicze wydarzenia integracyjne,

·         dodatkowe dni wolne od pracy za niepalenie w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na podany adres e-mailowy lub kontakt osobisty w siedzibie Spółki w Gorzowie Wlkp., przy ul. Teatralnej 49 lub pod numerem telefonu : 609 001 516.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

W CV prosimy o załączenie klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r. ) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inneko Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Teatralna 49, będącą jednocześnie administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. , dla potrzeb przeprowadzenia aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.”

Realizacja obowiązku informacyjnego:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r. ) informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma INNEKO Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Teatralna 49, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Monika Kowalska tel. 957225385

Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie art.6 ust.1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku wyznaczony przez Administratora.

Posiada Pan/Pani prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 833566296