2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Podgórze
Dodane 31 maja 2024

Asystent(ka) Administracji

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca stacjonarna z naszego biura w Krakowie przy ul. Wielickiej 20

Godziny pracy: poniedziałek-piątek 8:00-16:00 lub 9:00-17:00- w zależności od bieżącego zapotrzebowania

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Prowadzenie sekretariatu,

  • Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, rejestracja faktur,

  • Obsługa firmowej poczty,

  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej, ewidencji kart, kluczy oraz urządzeń telekomunikacyjnych,

  • Przyjmowanie interesantów (z zewnątrz i wewnątrz firmy),

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji,

  • Organizacja zadań, konferencji, spotkań służbowych oraz serwowanie poczęstunku dla gości firmy,

  • Współpraca z innymi działami w zakresie bieżących projektów i zadań,

  • Dbałość o porządek w biurze i w lokalizacji,

  • Wspieranie kadry menadżerskiej w codziennej pracy,

  • Zapewnianie ciągłości dostaw dla danej lokalizacji.

Oczekujemy:

  • Doskonałej organizacji pracy, dokładności, terminowości,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Komunikatywności i pozytywnego nastawienia, inicjatywy i samodzielności w działaniu,

  • Znajomości języka polskiego na poziomie ojczystym,

  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2).

Dodatkowym atutem będzie:

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint, Outlook, Word),

  • Umiejętność analitycznego myślenia i przygotowywania raportów,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 918912787