2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Dębe Wielkie
Dodane 08 kwietnia 2024

Asystentka / Asystent do biura

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębe Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Instalatorstwo Elektryczne poszukuje na stanowisko Asystentki / Asystenta do biura w miejscowości Dębe Wielkie. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem dla firmy STOEN OPERATOR: przyłączy energetycznych , instalacji elektrycznych, budowaniem oświetlenia drogowego i parkowego. Stawiamy linie napowietrzne nN i SN.

Główne zadania:

  • Odpowiedzi na przesyłane zapytania ofertowe

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do hurtowni

  • Weryfikacja zestawień materiałowych

  • Wycena oraz zamawianie materiałów w zakresie branży elektroenergetycznej, teletechnicznej, oświetleniowej

  • Składanie ofert dla Inwestorów

  • Tworzenie harmonogramów rzeczowo-finansowych

  • Kontakt z kontrahentami mailowy/telefoniczny

  • Skanowanie, kopiowanie i kompletowanie dokumentacji projektowej

  • Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego i Excela

  • Sporządzanie pism urzędowych

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach biurowych

  • Znajomość branży elektroenergetycznej

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy z danymi

  • Umiejętność pracy na liczbach i analitycznego myślenia

  • Komunikatywność

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • stabilność i ciągłość pracy

  • wynagrodzenie 4000-6000 PLN brutto(w zależności od doświadczenie i chęci do pracy)

  • praca od zaraz - wynagrodzenie miesięczne

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV przez OLX lub na maila: ewelina.instalatorstwoMAŁPKAgmail.com

Lokalizacja

Dębe Wielkie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dębe Wielkie
ID: 809328306