2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursynów
Medicover
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystentka/Asystent ds. Dokumentacji Medycznej - Warszawa, Puławska

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Aplikuj, jeśli masz:
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją,
  • dyskrecję, skrupulatność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera i szybko uczysz się nowych programów.
Twoim głównym obowiązkiem będzie administracja dokumentacji medycznej, czyli:
  • przyjmowanie i realizacja zleceń na dokumentacje medyczną dla Pacjentów,
  • wydawanie dokumentacji medycznej Pacjentom i jednostkom upoważnionym,
  • nadzór nad przepływem dokumentacji medycznej,
  • nadzór nad wynikami badań i konsultacji Pacjentów.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • praca zmianowa, centrum czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-20:00,
  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób, łączymy osoby z różnym doświadczeniem, bo według nas różnorodność daje siłę zespołowi,
  • konkretne procedury pracy, które poznasz w okresie wdrożenia,
  • program poleceń wewnętrznych - otrzymuj premie za polecenia znajomych do pracy,
  • niedziele i święta są zawsze wolne od pracy – szanujemy Twój wolny czas, ale zapraszamy do zaangażowania się w wewnętrzne akcje well-beingowe,
  • prywatna opieka medyczna w Medicover dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • dodatkowe benefity m.in. współfinansowana karta sportowa, inne usługi, produkty na platformie Medicover Benefits (np. bilety do kina, vouchery na zakupy) i wiele więcej,
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń.

Centrum Medicover

ul. Puławska 278, Warszawa

(sprawdź dojazd)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 911303422