2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Dębniki
TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
Dodane 03 maja 2024

Asystentka/Asystent Działu Marketingu

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków

  • Administracyjne wsparcie Działu Marketingu i Sprzedaży (obieg dokumentacji marketingowej, wprowadzanie zapotrzebowań i zamówień itp.)

  • Wsparcie Product Managerów w codziennej pracy,

  • Przygotowanie analiz liczbowych w programie Excel,

  • Odpowiedzialność za obieg dokumentacji marketingowej,

  • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych

  • Uczestnictwo w grupach projektowych

  • Prowadzenie ewidencji małych elementów wystawienniczych

  • Realizacja wysyłek materiałów konferencyjnych

  • Research bazy noclegowej oraz konferencyjnej na terenie Polski

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie szeroko-pojętym marketingiem

  • Swoboda w posługiwaniu się pakietem MS Office (zwłaszcza: Excel, PowerPoint)

  • Rzetelność, terminowość, chęć rozwoju i inicjatywa (lubisz wychodzić z własnymi pomysłami)

Mile widziane

Udział w różnego rodzaju aktywnościach studenckich: koła, fundacje, zrzeszenia etc.

Benefity:

  • dofinasowanie do zajęć sportowych

  • opieka medyczna

  • system kafeteryjny

  • ubezpieczenie

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 914629520