2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 04 kwietnia 2024

Asystentka / Asystent Dziekana

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Miejsce pracy: Opole / administracja biurowa

Uniwersytety WSB Merito (wcześniej Wyższe Szkoły Bankowe) to największa grupa prywatnych uczelni akademickich w Polsce. Nie tylko kształcimy liderów, ale również tworzymy środowisko pracy, w którym rozwój i równowaga między życiem zawodowym a prywatnym są priorytetem.

Uniwersytet WSB Merito Opole poszukuje osoby na stanowisko Asystentki / Asystenta Dziekana.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie funkcjonowaniem Biura Dziekana, w tym wsparcie Dziekana w wykonywanych zadaniach oraz odpowiadanie za prawidłowy obieg dokumentów i za sprawny przepływ informacji;

  • koordynacja / realizacja prac związanych z zarządzaniem działalnością dydaktyczną Wydziału, w tym pozyskiwaniem nowych uprawnień oraz zewnętrznymi kontrolami procesu administracyjno-dydaktycznego;

  • opracowywanie projektów wewnętrznych aktów prawnych;

  • prowadzenie dokumentacji wewnętrznej Wydziału;

  • koordynacja harmonogramu prac bieżących Dziekana, w tym organizacja i obsługa spotkań,

  • koordynacja szkoleń, spotkań i komunikacji z kadrą dydaktyczną

  • monitorowanie zmian legislacyjnych w obszarze szkolnictwa wyższego.

Poszukiwane kompetencje

  • poziom wykształcenia: wyższe;

  • doświadczenie zawodowe – minimum 2 lata na podobnym stanowisku związanym z obsługą administracyjną biura;

  • znajomość języków obcych: język angielski na poziomie min. średniozaawansowanym;

  • biegła obsługa programów Microsoft 365;

  • umiejętności interpersonalne, komunikatywność, samodzielność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu zadań.

Oferujemy

  • umowę o pracę, pełny etat,

  • zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy.

  • dodatkowe dni wolne od pracy,

  • ciekawą pracę w środowisku akademickim największego holdingu uczelni niepublicznych w Polsce,

  • przyjazną i partycypacyjną kulturę organizacyjną z możliwością angażowania się w projekty organizacyjne oraz społeczne,

  • współpracę z profesjonalnym zespołem zarządzającym procesem dydaktycznym,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,

  • zniżki na studia (w tym podyplomowe) z oferty Uniwersytetu WSB Merito;

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie próbnym.

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 31 stycznia 2024r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 889506655