2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Bytom
Dodane 20 maja 2024

Asystentka/ Asystent Księgowego

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy:

Grupa MiŚOT - tworzymy i prowadzimy projekty, które wspierają i wzmacniają potencjał Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych, czyli MiŚOT-ów.

Dostarczamy operatorom konkurencyjne produkty i usługi czerpiąc z tradycji i dorobku Stowarzyszenia e-Południe.

Telecentrum, EPIX, MdO, MdI, MdS, Teleodpowiedzialni - to tylko niektóre z prowadzonych przez nas projektów. Zapraszamy do zapoznania się informacjami na naszej stronie www.misot.pl.

Do pracy w naszym zespole poszukujemy:

Asystenta/ Asystentki Księgowego

Obowiązki:

  • weryfikacja i wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego faktur zakupowych i sprzedażowych oraz wyciągów bankowych,

  • przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych,

  • przygotowywanie korespondencji do kontrahentów i instytucji,

  • segregowanie oraz archiwizowanie dokumentów,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub mile widziane wyższe,

  • znajomość zagadnień księgowości,

  • znajomość Comarch Optima, pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych (faks, ksero),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność oraz dbałość o jakość realizowanych zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • szkolenie wstępne i wdrożenie w powierzone obowiązki,

  • miłą atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stałych godzinach, w pełnym wymiarze czasu pracy.

Informacje dodatkowe:

  • Przewidywany termin zatrudnienia: od zaraz.

  • Miejsce pracy – Centrum Bytomia.

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 591295853