2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lublin
Dodane 14 kwietnia 2024

Asystentka/ Asystent Przedstawiciela Handlowego

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Energy Center Jesteśmy prężnie rozwijającą się polska firmą, która od ponad 5 lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz montażu systemów fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła . Przez ten czas zrealizowaliśmy ponad 22000 instalacji OZE dla klientów indywidualnych, przemysłowych oraz jednostek samorządu terytorialnego na terenie kraju .

Poszukujemy Asystenta , Pomocnika Przedstawiciela Handlowego

Twoje zadania to :

Budowanie Bazy klientów

Doradzanie i utrzymywanie relacji biznesowych,

Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,

Doskonalenie wiedzy produktowej.

Oczekujemy od Ciebie:

Łatwość nawiązywania kontaktów

Pozytywne nastawienie

Zobacz, co zyskujesz pracując z nami:

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

· wynagrodzenie podstawowe ustalone na rozmowie kwalifikacyjnej oraz premię bez limitu – zależną od wyników

· prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

· współfinansowanie benefitów pracowniczych (w tym karty MultiSport) oraz konkursy dla pracowników i ich rodzin,

· rozwinięty system szkoleń (wstępnych, producenckich, sprzedażowych i menedżerskich),

· jasną i przejrzystą ścieżkę awansu,

· wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,

· przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

CV prosimy zostawiać przez portal.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911793712