2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Kujawsko-pomorskie
  6. Kadry i płace - Włocławek
Dodane Dzisiaj o 12:51

Asystentka/ Asystent w Dziale Kadr i Płac

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli masz już pierwsze zawodowe doświadczenia w obszarze prowadzenia dokumentacji pracowniczej, ewidencji czasu pracy lub/ i naliczania wynagrodzeń. Nie są Ci straszne przepisy prawa pracy i chcesz zdobywać praktyczną wiedzę z zakresu kadr i płac to zapraszamy do naszego zespołu.

Dla naszej grupy spółek BMW Dynamic Motors Sp. z o.o. oraz Toyota Jaworski Auto Sp. z o.o. poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu Kadr i Płac.

Stanowisko: Asystentka/ Asystent w Dziale Kadr i Płac

Lokalizacja miejsca pracy:        Włocławek, Plac Wolności 3/4

Zakres zadań:

  • Wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym

  • Monitorowanie terminów badań lekarskich oraz przygotowywanie skierowań na badania medycyny pracy

  • Nadzór nad ewidencjonowaniem i rozliczaniem czasu pracy

  • Sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnianiu i zarobkach dla pracowników

  • Przygotowywanie rozliczeń ZUS, podatkowych, PFRON i PPK

  • Uczestnictwo w bieżących zadaniach i projektach prowadzonych przez dział Kadr i Płac

  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płacowej

  • Monitorowanie zmian w przepisanych prawa pracy i prawa podatkowego

Oczekiwania:

  • Trzyletnie doświadczenie w pracy w obszarze kadr i płac

  • Podstawowa wiedza w naliczaniu listy płac

  • Umiejętność czytania i interpretowania przepisów m. in. z obszaru prawa pracy, ustawy zasiłkowej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

  • Doskonała organizacja pracy

  • Inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność i rzetelność w realizowaniu zadań

  • Umiejętność współpracy i nawiązywania relacji z pracownikami na różnych poziomach organizacji

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane ukończone szkolenie w zakresie kadr i płac

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego

  • Dostęp do szkoleń

  • Możliwość pracy w organizacji otwartej na nowe pomysły i działania

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 902151981