2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rogalinek
Dodane 05 kwietnia 2024

Asystentka Biura

Lokalizacja

Rogalinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jesteśmy producentem systemu do budowy ogrodów wertykalnych oraz prowadzimy własną uprawę roślin ozdobnych. Zajmujemy się zarówno projektowaniem ogrodów, montażem oraz pielęgnacją roślin i zielonych ścian.

Praca w Rogalinku od poniedziałku do piątku.

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa Partnerów, Dystrybutorów, Klientów

  • prace administracyjne

  • zlecanie wysyłek zamówień do działu produkcji prowadzenie dokumentacji handlowej

  • prowadzenie działań zmierzających do poszerzenia wachlarza produktów oferowanych przez firmę

  • prace biurowe i administracyjne

  • witanie Klientów w biurze

  • organizacja szkoleń dla Projektantów i Dystrybutorów

  • wypełnianie formularzy, pism,umów

    Wymagania:

  • umiejętność prowadzenia rozmów z Klientem

  • komunikatywność

  • energiczność

  • sumienność

  • kreatywność

  • rzetelność

  • praktyczna znajomości pakietu MS OFFICE

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego

Mile widzialne:

  • znajomość programu typu CAD

  • studia architektura krajobrazu lub ogrodnictwo lub pokrewne

    Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;

  • uczestnictwo w znanych w kraju i na świecie projektach

  • ciekawą pracę w firmie ze znaną na świecie marką ogrodów wertykalnych w Europie i na świecie

Prosimy o przesłanie CV poprzez OLX .

Lokalizacja

Rogalinek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rogalinek
ID: 869971159