2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursynów
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystentka biura

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych ABIKORP Sp. z o.o. , specjalizująca się w mikrotunellingu i budownictwie inżynieryjnym, poszukuje  pracownika na stanowisko:

ASYSTENTKA BIURA

Zakres obowiązków:

·       Wsparcie administracyjne biura

·       Wprowadzanie danych do systemu

·       Dbanie o sprawny przepływ dokumentów i informacji w biurze

·       Obsługa urządzeń biurowych tj: drukarka, xero

·       Bieżąca obsługa sekretariatu w zakresie zarządzania korespondencją, pocztą elektroniczną, odbierania telefonów

·       Wsparcie w bieżących działaniach firmy

  Wymagania :

·       Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

·       Znajomość MS Office – Excel, Word

·       Sumienność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań

·       Doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

·       Mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie

·       Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

·       Niezbędne narzędzia do pracy

·       Opieka medyczna, pakiet sportowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

W Cv proszę zawrzeć klauzulę:

‘’wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 904937408