2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Ochota
Dodane 20 maja 2024

Asystentka Biura/ Recepcja

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

North Coast to lider w zakresie dystrybucji wysokogatunkowych produktów spożywczych. Jesteśmy częścią dużej grupy (Grupa Lactalis) która odpowiada za produkcję serów President oraz Mozarelli Galbani.

W związku z dynamicznym wzrostem, długofalową strategią rozwoju

oraz dążąc do zapewnienia jak najlepszego serwisu dla naszych klientów,

obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Asystentki biura/ recepcja

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sekretariatu

  • Obsługa poczty elektronicznej/zlecanie przesyłek kurierskich

  • Obsługa telefoniczna :)

  • Dbanier o prawidłowy obieg informacji między działami w biurze

  • Koordynacja obiegu dokumentów w firmie

  • Podział dokumentacji na poszczególne komórki organizacyjne

  • Prowadzenie, przygotowanie, ewidencja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Współpraca z działem zamówień

  • Rezerwacja hoteli, biletów lotniczych, sal konferencyjnych

  • Zaopatrzenie w materiały biurowe i materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych

  • Obsługa gości i interesantów

  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych

  • Redagowanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych

  • Zamieszczanie ogłoszeń w poszukiwaniu pracowników

  • Administrowanie systemem benefitów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym/podstawowym :)

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu, komunikatywność

  • Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • Umiejętność pracy pod presja czasu i świetnej organizacji pracy własnej

  • Zaangażowania, sumienności, rzetelności

  • Chęci uczenia się :)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat w godzinach 8-16 :)

  • Prywatna opieka medyczna MEDICOVER

  • Ubezpieczenie grupowe GENERALI

  • Dofinansowanie do wypoczynku-wczasy pod Gruszą

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Miłą atmosferę w pracy;

  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji;

Praca jest stacjonarna w biurze na Alejach Jerozolimskich 180 :) Sprawdź czy lokalizacja będzie Ci odpowiadała :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 778521229