2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Warmińsko-mazurskie
  6. Zarządzanie produkcją - Nidzica
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystentka Biura ( Specjalista ds. administracji i zamówień)

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nidzica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Specjalizujemy się w szeroko pojmowanej produkcji poligraficznej. Posiadamy zgromadzony w jednym miejscu, bardzo rozbudowany park maszynowy. Umożliwia to nam realizację praktycznie każdego rodzaju zlecenia z zakresu druku offsetowego. Nasza drukarnia działa na rynku już od 1996 roku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w realizacji wielu różnorodnych, czasem wymagających i skomplikowanych zleceń.

Zakres zadań:

  • Zapewnienie sprawnej bieżącej organizacji biura zgodnie ze standardami pracy.

  • Wystawianie faktur sprzedażowych, dokumentów PZ, zamówień dostaw.

  • Przygotowywanie dokumentów, pism, umów, zarządzanie obiegiem dokumentów.

  • Opracowywanie zestawień kosztów produkcyjnych i administracyjno-biurowych

  • Opracowanie kalkulacji w arkuszu Excel

  • Prowadzenie kalendarza spotkań Przełożonego

  • Prowadzenie firmowych kanałów social media: zamieszczanie postów na Facebook, Linkedin, ustawianie kampanii wizerunkowych.

Wymagania:

  • doświadczeniem min. 2 letnie na podobnym stanowisku

  • biegła znajomość pakietu MS Office 365, programu graficznego Canva

  • mile widziane doświadczenie w kadrach i księgowości

  • samodzielność, zaangażowanie, konsekwencja w działaniu

  • duże umiejętności i interpersonalne

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • narzędzia pracy

  • stabilny rozwój w innowacyjnej firmie

  • zgrany zespół

  • samodzielność i możliwość rozwoju kariery

Osoby spełniające ww kryteria prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nidzica,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Nidzica
ID: 880941784