2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Dolnośląskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Wrocław
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Krzyki
Dodane 20 maja 2024

Asystentka biurowa w szkole z zajęciami pozalekcyjnymi

Wynagrodzenie

35 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Ogłoszenie o pracę dla Asystentki w Centrum Edukacyjnym z Pasją we Wrocławiu przy ul.

Filipowicza 1.

Zatrudnimy na umowę zlecenie dynamiczną, dobrze zorganizowaną i komunikatywną osobę na stanowisko Sekretarki/Asystentki.

Wymagamy od kandydatki wielozadaniowości, umiejętności organizacji pracy oraz wysokiej kultury osobistej.

Co otrzymasz?

  • Szkolenie metodyczne „Jak skutecznie prowadzić sekretariat szkoły?”

  • Wiedzę dotyczącą nowoczesnych i skutecznych metod nauczania

  • Komfortowe warunki pracy

  • Doświadczenie, rozwój, nowe kwalifikacje

Jakiej osoby szukamy?

  • Zaangażowanej, troskliwej i pełen energii

  • Lubiącej kontakt z dziećmi oraz z osobami dorosłymi

  • Punktualnej z wysoką kulturą osobistą

  • Lubiącej pracę przy komputerze

  • Preferującej telefoniczny kontakt z klientem

  • Komunikatywnej i wesołej, lubiącej pomagać innym

  • Dobrze radzącej sobie w sytuacji stresowej

  • Wykonywującej zadania terminowo

Główne obowiązki:

- Obsługa korespondencji mailowej i telefonicznej

- Kontakt z klientem, opieka w przerwach nad kursantami (w razie konieczności)

- Przyjmowanie zgłoszeń kursantów oraz rejestracja nowych uczniów

- Obsługa systemu do zarządzania szkołą, wprowadzanie płatności, wystawianie faktur

- Przygotowywanie materiałów dydaktycznych

- Pomoc w organizowaniu planów zajęć

- Koordynacja pracy nauczycieli – przekazywanie bieżących informacji

- Dbanie o wizerunek szkoły przed i w trakcie zajęć

- Sprawdzanie kartkówek i testów dzieci z klas 4-7 SP (opcjonalnie)

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Umiejętność pracy w zespole

- Wysoka kultura osobista i komunikatywność

- Znajomość pakietu MS Office

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Doświadczenie w pracy biurowej lub przy obsłudze klienta (dodatkowy atut)

Oferujemy:

- Umowę zlecenie, od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:00 – 19:00

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

Centrum Edukacyjne z Pasją jest szkołą matematyki, która powstała w 2011 roku. Jesteśmy

nowocześnie wyposażoną placówką, mieszczącą się w wolnostojącym budynku, w którym zarówno kadra jak i nasi klienci (dzieci i rodzice) czują się swobodnie i komfortowo. Na co dzień obsługujemy również Sieć Szkół EZO, dlatego asystent będzie miał również kontakt z klientem biznesowym.

Czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny, a jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej o nas, odwiedź nasz fanpage na Facebooku.

Zapraszamy do aplikowania!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 837667580