2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Grudziądz
Dodane 05 kwietnia 2024

Asystentka ds. administracyjno-biurowych

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy rzetelnej i zorganizowanej kandydatki na stanowisko: Asystentka ds. administracyjno-biurowych.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa biura i obiegu wewnętrznych dokumentów

  • prowadzenie katalogu umów/zamówień

  • tworzenie zestawień, raportów, ofert i rejestrów związanych z działaniami firmy

  • wprowadzanie i dekretacja faktur przychodzących

  • wystawianie faktur

  • obsługa zapytań oraz nadzór nad realizacją zamówień

  • wyszukiwanie przetargów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • biegła znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office

  • umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji

  • samodzielność i odpowiedzialne podejmowanie decyzji

  • umiejętność raportowania pracy własnej

  • umiejętność zarządzania kalendarzem i czasem pracy

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie preferowane w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie/własna działalność

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • przyjazne miejsce pracy

Praca w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 909756056