2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Komandoria
Dodane 01 maja 2024

Asystentka ds. Księgowo-Administracyjnych (św. Michała Poznań)

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Asystentka ds. Księgowo-Administracyjnych

Firma Global Britannia Logistics sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się odziałem angielskiej firmy działającej w branży logistycznej. Do naszego zespołu szukamy osoby dokładnej i energicznej, która będzie cennym wsparciem naszych wspólnych codziennych zadań.

Lokalizacja: św. Michała 43 Poznań - Biurowiec

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw administracyjnych;

  • wystawianie faktur sprzedażowych;

  • wprowadzanie faktur kosztowych;

  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • dokładność;

  • zaangażowanie;

  • samodzielność;

  • wielozadaniowość;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • mile widziana znajomość zagadnień księgowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę od poniedziałku do piątku;

  • narzędzia pracy (telefon, komputer);

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • stabilne zatrudnienie;

    Administratorem danych jest firma Global Britannia Logistics Sp. z o.o. Wysyłając do nas CV zamieść w nim poniższe oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Global Britannia Logistics Sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji. Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, prosimy o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu. Brak zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji nie stanowi przeszkody do wzięcia udziału w niniejszym procesie.

    CV proszę składać poprzez - przycisk APLIKUJ

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 884532714