2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Częstochowa
  7. Marketing - Tysiąclecie
Dodane 19 kwietnia 2024

Asystentka ds. marketingu - marka kosmetyczna

Lokalizacja

Częstochowa, Tysiąclecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do naszego zespołu!

elarto to polska marka specjalizująca się w produkcji lakierów hybrydowych oraz szerokiej gamy produktów do stylizacji paznokci i pielęgnacji dłoni.

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy Asystentki ds. marketingu.

Jeśli chcesz dołączyć do branży pełnej wyzwań i możliwości, elarto jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Miejsce pracy: Częstochowa (tylko stacjonarnie)

 Obowiązki:

  • Pisanie treści do postów facebook/instagram/tiktok/pinterest

  • Grupa facebook - strategia + realizacja

  • Tworzenie grafik do postów/relacji

  • Newsletter - strategia + realizacja (platforma edrone)

  • Edycja tekstów, pisanie skutecznych treści i pozostała praca z tekstem w obrębie produktów np. Opis do lakieru hybrydowego na stronę www;

  • Planowanie publikacji stworzonych treści na wszystkich, powyższych kanałach po wcześniejszej akceptacji Managera Kreatywnego.

  • Szukanie inspiracji dot: foto/video ze wskazaniem produktu, z uwzględnieniem aktualnego harmonogramu promocji i nowości, ew. sezonu, akcji specjalnych, konkursów, promocji itp.

  • Interakcja z klientem w sieci (doradztwo w zakresie produktowym – wiadomości oraz komentarze);

  • Śledzenie aktualnych trendów, zmian i formy komunikacji w content marketingu;

  • Monitorowanie skuteczności podejmowanych działań; także obserwowanie poczynań konkurencji i planowanie odpowiednich kontr-reakcji;

  • Wsparcie w opiece nad ambasadorkami marki

Dodatkowo w planach kanał YouTube + shortsy (wsparcie w koordynacji działań oraz ścisła współpraca z firmą zewnętrzną dot. tworzenia materiałów publikowanych na kanale)

Nasze wymagania:

  • Bardzo wysokie zdolności interpersonalne

  • Łatwość w samodzielnym tworzeniu materiałów na social media

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Proaktywność w realizacji zadań

  • Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu i rozwoju kanałów komunikacji (FB, IG, TikTok, Pinterest, YT)

  • Doskonałe rozumienie mechanizmów kierujących kanałami społecznościowymi

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wielozadaniowość i nieprzeciętna pomysłowość

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Kreatywność

  • Wysoko rozwinięte poczucie estetyki wizualnej

  • Znajomość bieżących trendów w reklamie, marketingu i mediach społecznościowych

Mile widziane:

  • Znajomość branży beauty

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie w realizacji kampanii płatnych SoMe,

  • Znajomość takich narzędzi jak: Canva lub podobnych,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B (po ustalonym okresie próbnym)

  • Jedną zmianę w godzinach 8.00-16.00, od poniedziałku do piątku

  • Dynamiczną i pełną wyzwań pracę w rozwojowej firmie z 20-letnim stażem

  • Zniżkę na zakup produktów dostępnych w naszej ofercie

    … i oczywiście, dobrą kawę i wygodne krzesło :)

Jeśli lubisz wyzwania dołącz do naszego zespołu.

Aplikuj poprzez OLX lub wyślij CV na adres e-mail: media(małpa)elarto.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Tysiąclecie
ID: 912929283