2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piastów
Dodane 15 kwietnia 2024

Asystentka ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

4 400 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma INWEN jest producentem i dostawcą towarów dla branż motoryzacyjnej i budowlanej. Obecnie poszukujemy osoby do biura spółki w Piastowie k. Warszawy na stanowisko Asystentki ds. Sprzedaży.

Tworzymy młody i zgrany zespół, chcemy więc by do naszego zespołu dołączyła osoba pozytywna, otwarta i pracowita. Stawiamy na zaangażowanie i szybkie uczenie się, mniej na dotychczasowe doświadczenie.

Opis stanowiska:

  • wsparcie działu sprzedaży przy przygotowywaniu ofert handlowych

  • koordynowanie obiegu dokumentów

  • aktywne pozyskiwanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami

  • koordynowanie procesu zamówień z działem produkcji oraz spedycją

  • obsługa fakturowa oraz raportowanie

Wymagania:

  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i samodyscyplina

  • dokładność i odpowiedzialność

  • otwartość na wiedzę i nowe rozwiązania

  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

  • znajomość programów graficznych oraz księgowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego

  • stałe wsparcie merytoryczne

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2024r.

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piastów
ID: 742426205