2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Opolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Opole
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystentka / Higienistka Stomatologiczna Opole

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

 Ogłoszenie

OPIS:

Premium Dent w Opolu zatrudni asystentkę/ higienistką stomatologiczną.

Zakres obowiązków:

 - przygotowywanie pacjentów do zabiegów stomatologicznych,

- przeprowadzanie zabiegów higienizacji.

- dbanie o komfort pacjenta podczas zabiegu,

- sterylizacja narzędzi,

 - utrzymanie gabinetu w nienagannym porządku.

Nasze wymagania:

 - wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki.

 - samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

 - komunikatywność, wysoka kultura osobista i empatia w kontakcie z pacjentem,

- doświadczenie zawodowe mile widziane

Oferujemy:

 - wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

 - umowę o pracę bądź B2B, umowa zlecenie

 -możliwość rozwoju zawodowego,

 - miłą atmosferę

 - pracę w nowoczesnej placówce medycznej w Opolu z dedykowanym stanowiskiem higienizacji.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 886116693