2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Radom
Dodane 03 maja 2024

Asystentka Księgowej 1/1 etatu

Wynagrodzenie

4 800 - 5 680 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Biuro rachunkowe szuka osoby na stanowisko Asystentka księgowej. Jeśli chcesz się rozwijać, być częścią zgranego zespołu i zdobywać nowe doświadczenie – dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie dokumentacji do KPIR/RYCZAŁT i KH - księgi handlowe

  • Zamykanie okresu i wysyłka rozliczonych podatków do klienta,

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych rocznych,

  • Kontrola dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym,

  • Pomoc dla Głównej Księgowej w KH i przygotowaniu dokumentacji do kontroli,

  • Kontakt z pracownikiem od PŁAC,

  • Ogólna korespondencja,

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z firmami,

  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki i inne),

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie na stanowisku pomoc księgowej/ asystentka / księgowa ( dobrym atutem studia ekonomia, rachunkowość, finanse)

  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego

  • Umiejętność prowadzenia ksiąg KH oraz KPiR/RYCZAŁT

  • Podstawowa znajomość PŁAC

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana, niemiecki lub ukraiński

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pomoc księgowej/ asystentka / księgowa min. 1 rok

  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności (nie wymagane)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/1 etatu.

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • pracę od poniedziałku do piątku od 9 do 17 w nowoczesnym biurze

  • niezbędne narzędzia pracy

  • telefon służbowy

  • praca w ambitnym, przyjaznym i rozwijającym się zespole

Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Do udziału w procesie rekrutacji niezbędne jest wyrażenie przez Pana/Panią w liście motywacyjnym i w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 839471157