2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Szczepankowo
Dodane 16 kwietnia 2024

Asystentka Stomatologiczna

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Specjalistyczne Centrum Stomatologii Orident w Poznaniu, poszukuje pracowników na stanowisko: Asystent/-ka Stomatologiczna.

OPIS STANOWISKA:

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,

  • przygotowywanie stanowiska pracy przed i po zabiegu,

  • dbanie o czystość gabinetu,

  • dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, sprzętu i materiałów,

  • uzupełnianie materiałów stomatologicznych,

  • współpraca z laboratorium techniki dentystycznej,

  • praca zmianowa od poniedziałku do piątku,

  • jedna sobota w miesiącu pracująca - w zamian oddanie dnia wolnego w tygodniu.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe potwierdzone dyplomem,

  • doświadczenie zawodowe - WARUNEK KONIECZNY,

  • komunikatywność,

  • sumienność,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy „na 4 ręce”,

  • umiejętność pracy z mikroskopem,

  • wysoka kultura osobista,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • dyspozycyjność – praca według systemu 2-zmianowego (7:30-15:05; 12:55-20:30),

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie - WARUNEK KONIECZNY.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy,

  • pracę w stałym zespole z jednym lekarzem,

  • miłą atmosferę pracy,

  • atrakcyjne i stabilne warunki pracy,

  • dofinansowanie do karty Multisport 50%.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email: biuro(małpa)orident.pl oraz o umieszczenie w CV klauzuli RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Orident sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w 61-311 Poznań, ul. Ługańska 5 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 643192281