2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Żory
Dodane 10 kwietnia 2024

Asystentka stomatologiczna

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem gabinet Dentam Stomatologia zatrudni asystentkę lub higienistkę stomatologiczną

Zadania:

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych;

  • Przygotowywanie gabinetów do pracy z pacjentem;

  • Przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe medyczne w zawodzie asystentki stomatologicznej;

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność;

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole w prężnie rozwijającym się gabinecie;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Miłą i przyjazną atmosferę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 758640131