2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Grójec
Dodane 09 kwietnia 2024

Asystentka stomatologiczna

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy asystentkę, do gabinetu stomatologicznego w Grójcu na część etatu lub cały . Prosimy o przesyłanie CV.

Twój zakres obowiązków

  • Asystowanie na 4 ręce podczas zabiegów

  • Obsługa urządzeń dentystycznych (mikroskop, endometr)

  • Organizacja pracy w gabinecie lekarskim

  • Sterylizacja narzędzi medycznych

  • Utrzymywanie czystości w gabinecie

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-miesięczne doświadczenie

  • Otwartość na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności

  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie, sumienność i systematyczność

  • Książeczka SANEPID

  • Umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub zlecenia.

  • Pracę w zgranym i sympatycznym zespole profesjonalistów.

  • Elastyczny wymiar godzin pracy

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 879233963