2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Lubelskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystentka Stomatologiczna

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu!

Esdentia - Stomatologia Kompleksowa poszukuje Asystentki Stomatologicznej

Opis firmy: Esdentia to nowoczesna klinika stomatologiczna, która oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy stale się rozwijają i dbają o satysfakcję naszych pacjentów.

Stanowisko: Asystentka Stomatologiczna

Miejsce pracy: Lublin ul. Koralowa 29

Obowiązki:

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych

  • Przygotowywanie gabinetu oraz sprzętu przed zabiegami

  • Rejestracja pacjentów

  • Sterylizacja narzędzi

Wymagania:

  • Wykształcenie na kierunku asystentka stomatologiczna, higienistka lub technik sterylizacji.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne - zapewniamy szkolenie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się klinice

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i chcesz rozwijać się w branży stomatologicznej, dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV poprzez OLX.

Ważne: W tytule wiadomości prosimy o podanie: "Aplikacja na stanowisko Asystentki Stomatologicznej".

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913677595