2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Zagórów
Dodane 02 kwietnia 2024

Asystentka Stomatologiczna

Lokalizacja

Zagórów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferta pracy: asystentka stomatologiczna

Zakres obowiązków:

  • praca na "cztery ręce" z lekarzem stomatologiem, asystowanie przy zabiegach

  • sterylizacja narzędzi i utrzymywanie higieny gabinetu zabiegowego

  • utrzymywanie porządku w gabinecie

  • kontakt telefoniczny z pacjentami i pomoc przy prowadzeniu kalendarza wizyt

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: asystentka stomatologiczna/higienistka stomatologiczna

  • umiejętność pracy na cztery ręce z lekarzem stomatologiem

  • umiejętność pracy w zespole

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Praca w Zagórowie i Strzałkowie

Lokalizacja

Zagórów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zagórów
ID: 909081065