2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Bolesławiec
Dodane 19 kwietnia 2024

Asystentka stomatologiczna - Bolesławiec

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bolesławiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praktident Medical Clinic to klinika zajmująca się kompleksowym leczeniem stomatologicznym – począwszy od stomatologii zachowawczej po ortodoncję, protetykę, chirurgię oraz medycynę estetyczną.

Klinika obecnie poszukuje Asystent / Asystentka stomatologiczna w Bolesławcu

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie gabinetu w stanie gotowości do pracy

  • Asysta przy zabiegach stomatologicznych – praca z lekarzem prowadzącym

  • Czyszczenie i Sterylizacja narzędzi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asysty stomatologicznej

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach

  • Praca w nowocześnie wyposażonym gabinecie

  • Możliwość przeszkolenia do pracy na stanowisku

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 912928350