2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Winiary
Dodane 30 kwietnia 2024

asystentka stomatologiczna Dr Piosik Stomatologia

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winiary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowoczesna klinika stomatologiczna Dr Piosik Stomatologia poszukuje asystentki stomatologicznej do dynamicznie rozwijającej się placówki w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 133. Praca na cały lub cześć etatu.

Klinika stawia na nowoczesne podejście do stomatologii, przyjmują w niej specjaliści z zakresu implantologii, chirurgii, protetyki, periodontologii, endodoncji mikroskopowej i ortodoncji. Oferujemy swoim Pacjentom nie tylko najwyższą jakość świadczonych usług, ale również bezstresowe i bezbolesne leczenie.

Oferujemy:

·      pracę jako asystentka stomatologiczna przy lekarzu

·      stabilne warunki zatrudnienia

·      zmianowy system pracy

·      miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

·      możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności

Oczekujemy :

·      wykształcenia kierunkowego- asystentka stomatologiczna

·      umiejętności pracy w zespole

·      minimum roczne doświadczenie na stanowisku asystentki stomatologicznej

·      pracy na 4 ręce

·      umiejętności profesjonalnej obsługi pacjenta

·      dobrej organizacji pracy

·      chęci rozwoju zawodowego

·      wysokiej kultury osobistej, empatii, rzetelności, samodzielności

·      punktualności

Zakres obowiązków obejmuje:

- przygotowanie gabinetu i stanowisko pracy lekarza dentysty

- przygotowanie pacjentów do zabiegów stomatologicznych

- współpracę z lekarzem w trakcie wizyty

- rozróżnianie materiałów stomatologicznych oraz sposobu i zasad ich przygotowywania i przechowywania

- przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki

- wykonywanie zabiegów medycznych odpowiednio do posiadanych uprawnień

- przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy

- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymaganiami ergonomii

- samodzielne przeprowadzenie zabiegów zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami

- postępowanie zgodnie z zasadami etyki

Osoby zainteresowane ofertą współpracy prosimy o przesłanie CV.

Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji przez Piosik Stomatologia sp. z o.o. sp. komandytowa /zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r.o ochronie danych osobowych/ Dz. Ustaw z 2018 poz.1000/ oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE /RODO/.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winiary
ID: 909878713