2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Ursynów
Dodane 04 maja 2024

Asystentka Stomatologiczna, Pomoc Stomatologiczna Warszawa Ursynów

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ANIDENT – rodzinna, kameralna klinika stomatologiczna w Warszawie na Ursynowie – zatrudni

ASYSTENTKĘ / POMOC STOMATOLOGICZNĄ

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie finansowe

  • korzystną formę zatrudnienia - umowa o pracę (płatny urlop)

  • pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole w kameralnej klinice na warszawskim Ursynowie

  • możliwość asystowania i zdobywania doświadczenia przy ciekawych, zaawansowanych zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej (implanty, zabiegi augmentacji kości), endodoncji (mikroskop), ortodoncji, chirurgii i protetyce (licówki pełnoceramiczne)

  • zakres pracy ograniczony wyłącznie do zawodu asystentki stomatologicznej (brak obowiązków związanych z recepcją)

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wielopokoleniowej, rodzinnej klinice istniejącej 50 lat, w tym od 20 lat w Warszawie na Ursynowie

OCZEKUJEMY:

  • ukończona szkoła lub kurs dla asystentki lub higienistki stomatologicznej

  • doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • asystowanie lekarzom stomatologom

  • asystowanie lekarzom stomatologom przy zabiegach (tzw. praca „na cztery ręce”)

  • obsługa sterylizatorni

  • przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy

Zapraszamy do przesłania aplikacji.

W CV prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (RODO) w procesie rekrutacji.

Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 865486455