2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystentka Stomatologiczna - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem Centrum Stomatologicznego POZDENTAL, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka Stomatologiczna

Lokalizacja: Firlika 18a, Poznań

Wymagania:

  • Potrafisz i czerpiesz przyjemność z pracy jako asysta stomatologiczna. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy lubią swoją pracę, dzięki czemu jesteśmy zgrani i tworzymy na co dzień fajną energię.

  • Masz niezbędne wykształcenie do wykonywania swej pracy.

  • Lubisz ludzi, potrafisz wprowadzić miłą i bezpieczną atmosferę w relacji z pacjentem

  • Praca na 4 ręce z lekarzem nie stanowi dla Ciebie problemu

Obowiązki:

  • czynna asysta na 4 ręce przy zabiegach stomatologicznych,

  • przygotowanie gabinetu do pracy,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • Praca zmianowa pon-pt w godzinach 10-20

  • możliwość nabycia karty sportowej na preferencyjnych warunkach

  • prywatna opieka medyczna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z opisem doświadczenia zawodowego za pośrednictwem OLX.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 841951671