2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Piątkowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystentka stomatologiczna Poznań

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry.

Poszukujemy do naszego zespołu dynamicznej osoby na stanowisko asystentki stomatologicznej.

Gabinet mieści się na poznańskim  Piątkowie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • czynna asysta przy zabiegach, praca na cztery ręce

  • sprawne przygotowanie gabinetu do pracy

  • sterylizacja narzędzi

  • dbanie o czystość i porządek w gabinecie

  • umiejętność nawiązywania relacji z pacjentem

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie na stanowisku asystentki mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe

  • bardzo dobra znajomość języka Polskiego w mowie i piśmie

  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, punktualność, dokładność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

  • pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy, ilość godzin do uzgodnienia

  • elastyczny grafik

  • pracę w miejscu nastawionym na rozwój

  • miłą atmosferę

  • najwyższy standard usług

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 913900482