2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Wrocław
  7. Pozostałe w Zdrowie - Krzyki
Dorota
Dodane 06 maja 2024

Asystentka Stomatologiczna - Wiktoriamed

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do zespołu WIKTORIAMED - nowoczesnej kliniki stomatologicznej, która specjalizuje się w takich dziedzinach stomatologii jak protetyka, chirurgia, implantologia, periodontologia, pedodoncja oraz endodoncja.

Nasza klinika, położona w sercu Wrocławia, blisko Sky Tower, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko: Asystentka Stomatologiczna

OFERUJEMY:

®             Stabilną długofalową współpracę w renomowanej klinice stomatologicznej.

®             Atrakcyjny, przejrzysty system wynagradzania i premiowania.

®             Elastyczne godziny pracy w pełnym wymiarze godzin.

®             Udział w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

®             Miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym multidyscyplinarnym zespole.

®             Wsparcie specjalistów podczas procesu wdrażania.

®             Samodzielność w realizacji zadań.

®             Plan opieki medycznej LUXMED VIP z ubezpieczeniem na życie.

®             Rozbudowany system benefitów firmowych.

WYMAGANIA:

®             Minimalne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

®             Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z pacjentami i personelem medycznym.

®             Systematyczność, dokładność, umiejętność zarządzania czasem pracy.

®             Wysoka kultura osobista i miła aparycja.

®             Punktualność i dyspozycyjność oraz gotowość do pracy zmianowej w elastycznym grafiku pracy.

®             Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

®             Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy.

®             Kompleksowa opieka nad pacjentem: przygotowanie pacjenta do zabieg stomatologicznego, w trakcie leczenia oraz po zakończonym procesie.

®             Samodzielne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (praca na cztery ręce).

®             Współpraca z całym personelem medycznym.

®             Dbanie o wizerunek firmy, miejsce pracy i sprzęt.

®             Sterylizacja narzędzi.

Dołącz do nas, a razem będziemy tworzyć wyjątkowe doświadczenia dla nas i naszych pacjentów!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 770254257