2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Dolnośląskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Wrocław
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Fabryczna
Dodane 13 maja 2024

Asystentka/Stylistka Przedłużania włosów - z przeszkoleniem.

Wynagrodzenie

3 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do nowego Teamu Diamond Hair by Katrina Binder poszukujemy kreatywnej i energicznej osoby za stanowisko specjalistki przedłużania i pielęgnacji włosów.

Obowiązuje przeszkolenie na to stanowisko, doświadczenie jest mile widziane. Poszukujemy osoby do długoterminowej współpracy.

Obowiązki:

  • ściąganie pasemek

  • przerabianie pasm z kitek

  • mycie, modelowanie, podcinanie włosów

  • przedłużanie i zagęszczanie włosów

  • zabiegi pielęgnacyjne -botox, keratyna itp

  • plany zabiegowe dla klientek

  • doradztwo i sprzedaż kosmetyków oraz suplementów

  • zapisywanie wizyt

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • komunikatywność i miła aparycja

  • zdolności manualne

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku i punktualność

  • motywacja do zdobycia nowych umiejętności

  • doskonały j. polski w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • pełne wsparcie i przeszkolenie

  • stabilna i długoterminową współpracę

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • dodatki: weekendy, premie świąteczne

  • miłą atmosferę

  • dużo szkoleń i możliwość rozwoju

    Zachęcamy Cię do sprawdzenia naszego profilu na instagramie diamondhair_bykatrina.

Wyślij proszę CV z datą urodzenia i zdjęciem na nasz email diamondhair24wroclaw małpa gmail.com i ewentualne portfolio.

Do zobaczenia !

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 876940910