2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Bielany
Dodane 15 kwietnia 2024

Asystentka Zarządu Przedszkola Niepublicznego

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne Przedszkole na Bielanach poszukuje osoby na stanowisko Asystentki Zarządu, gotowej dołączyć do naszego Zespołu. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, pełną energii i odnajdujesz się w pracy w dynamicznym środowisku, zapraszamy do przesłania aplikacji.

Szczegóły oferty

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Liczba godzin: na początku współpracy proponujemy 10 godzin tygodniowo, podzielonych na 2 dni (po 5 godziny).

Godziny pracy: elastycznie, proponujemy 9:00 - 14:00 w poniedziałki i wtorki.

Możliwość przedłużenia etatu: Tak, w zależności od potrzeb przedszkola i Twojej dostępności

Obowiązki:

  • Wsparcie administracyjne personelu przedszkola,

  • Archiwizacja i obsługa dokumentacji,

  • Pomoc w organizacji wydarzeń i codziennych zajęć

  • Sprawy bieżące

Oczekujemy:

  • Pozytywnego nastawienia i umiejętności pracy w zespole

  • Doskonałej organizacji pracy i umiejętności zarządzania czasem

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczność godzin pracy

  • Laptop firmowy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w sektorze edukacji wczesnoszkolnej

Jeśli jesteś gotowa/gotowy na to wyzwanie i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 911940790