2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 27 kwietnia 2024

Asystentkę/asystenta biura nieruchomości na staż przyjmę

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Biuro wyceny i obrotu nieruchomościami przyjmie na staż osobę bezrobotną, na stanowisko asystentki/asystenta.

Zadania:

  • Wprowadzanie ofert do systemu informatycznego

  • Umawianie wizyt i prezentacji

  • Obieg dokumentów, segregacja

  • Zabezpieczenie materiałów biurowych i eksploatacyjnych

  • Dbałość o wizerunek firmy, rozpoznawalność, jakość usług

  • Współpraca z: brokerem ubezpieczeniowym, firmą kredytową, notariuszami, spółdzielniami i zarządcami, rzeczoznawcami, urzędami, portalami ogłoszeniowymi, deweloperami

  • Opieka nad klientami, utrzymywanie relacji

  • Administrowanie stroną internetową, fb,

  • Kontrola kalendarza

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Chęć zdobywania wiedzy i doświadczeń z dziedziny nieruchomości

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

  • Status osoby bezrobotnej w PUP Bydgoszcz

Oferujemy:

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Szkolenia rozwojowe z zakresu gospodarki nieruchomościami

  • Zatrudnienie po zakończonym stażu.

Forma współpracy: staż organizowany przez PUP w Bydgoszczy.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych, za pośrednictwem OLX.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 856315251