2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Wielkopolskie
  6. Kontrola jakości - Krotoszyn
Michalina Binek
Dodane 26 kwietnia 2024

Audytor Jakości w MAHLE

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Razem poruszamy świat – robimy to już od ponad 100 lat. Jako wiodący międzynarodowy partner w dziedzinie rozwoju i poddostawca dla przemysłu motoryzacyjnego z pasją opracowujemy innowacyjne rozwiązania dla mobilności jutra. Dołącz do zespołu MAHLE! #StrongerTogether

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunki: Zarządzanie Jakością, Inżynieria Produkcji, Lean Management)

  • Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Wiedza z zakresu narzędzi jakościowych (5Why, SPC, MSA, itp.) będzie mile widziana

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Twoja rola i obowiązki:

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych w organizacji

  • Weryfikacja działań po przeprowadzonych audytach oraz związanych z reklamacjami

  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań

  • Rekwalifikacje wyrobów gotowych

  • Koordynacja procesu kontroli jakości wyrobów

  • Przeprowadzanie kontroli dostaw

  • Współpraca z innymi działami w organizacji.

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 892927402