2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Warmińsko-mazurskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Mrągowo
PMT
Dodane 25 kwietnia 2024

Audytor Mobilny - Mrągowo i okolice

Lokalizacja

Mrągowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy:

Audytora Mobilnego - osoby przeprowadzającej audyty oraz elementy serwisu merchandisingowego.

Lokalizacja - sieć znanych dyskontów na terenie miasta Mrągowo i okolic

Termin:

Elastyczny czas realizacji zleceń, dni i godziny do ustalenia (możliwość wykonywania audytów wieczorami i w soboty)

Zakres obowiązków

  • Regularne wizyty w punktach na podległym terenie (1 lub 2 wizyty miesięcznie),

  • Przeprowadzanie audytów oraz weryfikowanie cen produktów,

  • Raportowanie swoich działań w systemie,

  • Wykonywanie dodatkowych zleceń merchandisingowych w dyskontach.

Poszukiwane kompetencje

  • Prawo jazdy kat. "B" i własny samochód,

  • Mile widziany status studenta lub osoby uczącej się,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Komunikatywność,

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Pełne wdrożenie w wykonywane obowiązki,

  • Zlecenia o charakterze zadaniowym i dorywczym,

  • Możliwość rozwoju i brania udziału w innych dodatkowych projektach prowadzonych przez firmę,

  • Zdobycie cennego doświadczenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mrągowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Mrągowo
ID: 912714078