2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Złotów
Dodane 15 kwietnia 2024

Audytor Mobilny - Złotów

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy

Audytora Mobilnego - osoby sprawdzającej m.in. dostępność produktów, ich ułożenie, ceny, weryfikowania przebiegu promocji, dbania o standard ekspozycji produktów danej marki

Elastyczny czas realizacji zleceń

Lokalizacja: Złotów i okolice do 50 km

Zakres obowiązków:

  • Wizyty w przypisanych punktach na podległym terenie,

  • Przeprowadzanie audytów m.in. dostępności produktów, ich ułożenia, cen, dbania o standard ekspozycji produktów danej marki, weryfikowania przebiegu promocji,

  • Raportowanie swoich działań w systemie

Poszukiwane kompetencje

  • Prawo jazdy kat. "B" i własny samochód,

  • Mile widziany status studenta/ucznia,

  • Dobra organizacja czasu pracy, zaangażowanie i systematyczność,

  • Komunikatywność, rzetelność, spostrzegawczość i odpowiedzialne podejście do pracy

  • Mile widziane doświadczenie na stanowiskach: merchandiser/audytor

Oferujemy

·                 Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, bądź współpraca B2B

·                 Wynagrodzenie uzależnione od projektu oraz ilości audytów

·                 Wdrożenie w wykonywane obowiązki,

·                 Zlecenia o charakterze zadaniowym i dorywczym,

·                 Możliwość wykonywania dodatkowych zleceń merchandisingowych w dyskontach

·                 Zdobycie cennego doświadczenia

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 910321717