2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Konin
Dodane 28 marca 2024

Audytor/Negocjator/Windykator terenowy

Lokalizacja

Konin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- przeprowadzanie audytów

- wykonywanie inspekcji i dokumentacji fotograficznych

- terenowa windykacja dłużników

- negocjowanie warunków spłaty zadłużenia

- raportowanie spraw

- realizacja zleceń scoringowych

- zabezpieczanie i odbiór pojazdów

Wymagania:

- co najmniej średnie wykształcenie

- minimum pół roku doświadczenia w windykacji terenowej lub w innej pracy o charakterze terenowym w kontakcie z Klientami

- nastawienie na realizację celów i konsekwencja w działaniu

- dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne

- asertywność, komunikatywność, stanowczość, umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami

- mile widziane doświadczenie w zakresie technik negocjacyjnych oraz procesów windykacji terenowej (odbieranie przedmiotów leasingu)

- znajomość obsługi komputera (MS Office)

- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- umowę zlecenie / kontrakt B2B

- swobodę w ustalaniu czasu pracy i samodzielność w działaniu

- odpowiedzialne i interesujące zadania przy realizacji stawianych celów

- atrakcyjne warunki wynagradzania

- nowoczesne narzędzia pracy (system tabletowy)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV ze zdjęciem.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w Cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [[Rodo]].”

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 908201401