2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Golina
Dodane 22 kwietnia 2024

Audytor wewnętrzny

Lokalizacja

Golina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. w Golinie koło Jarocina, to część grupy kapitałowej FARMIO – polskiego producenta mięsa  drobiowego i jaj pochodzących od kur karmionych paszami wolnymi  od GMO. Zakłady stosują najnowszą technologię procesu uboju i dzielenia kurczaka co gwarantuje wytwarzanie produktów najwyższej jakości oraz wysokie standardy współpracy z pracownikami  i partnerami biznesowymi.

Obecnie, poszukujemy do pracy na stanowisko:

AUDYTOR WEWNĘTRZNY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeglądy procesów biznesowych

  • Identyfikacja ryzyka w badanych obszarach

  • Rekomendacja oraz nadzór i koordynacja wdrożeń w zakresie działań naprawczych i zapobiegawczych

  • Zapewnienie mechanizmów kontrolnych i zarządzania ryzykiem

  • Zbieranie i analiza danych oraz przedstawianie wniosków i zaleceń do podjęcia działań korygujących

  • Opracowywanie instrukcji i procedur usprawniających funkcjonowanie operacyjne Spółki

  • Monitorowanie realizacji zaleceń po audytach przeprowadzanych w Spółce

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse, Ekonomia)

  • 2-3 lata doświadczenia w roli kontrolera lub audytora

  • Umiejętność komunikacji i budowania relacji z osobami na różnych szczeblach decyzyjnych

  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność przedstawiania wniosków i rekomendacji działań

  • Certyfikaty zawodowe (CIA, ACCA) będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz osiąganych wyników

  • Ciekawą pracę w dynamicznej, rozwijającej się organizacji

  • Możliwość rozwoju

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. ul. Leśna 1 Golina, 63-200 Jarocin, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Lokalizacja

Golina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Golina
ID: 913594441