2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Wyszków
Renia
Dodane 26 kwietnia 2024

Automatyk Ardagh Glass

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ardagh Glass Poland Sp. z o.o. poszukuje Pracownika na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Wyszków

Wymagania stawiane kandydatom:

- wykształcenie średnie lub wyższe: preferowane elektronika, mechatronika

- wiedza w zakresie podstaw elektrotechniki i elektroniki, obsługi urządzeń komputerowych,

- umiejętności techniczne: czytanie rysunków technicznych i schematów elektronicznych, umiejętności analityczne, umiejętności manualne w zakresie mechaniki i elektroniki, znajomość sterowników PLC

- samodzielność

- zaangażowanie i gotowość do dalszej nauki

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- posiadanie świadectwa kwalifikacji gr. 1 i 3 będzie dodatkowym atutem

Zadania:

- nadzór nad pracą urządzeń linii automatycznego sortowania i pakowania (m.in. wykonanie testów poprawności działania urządzeń kontrolnych, raportowanie, usuwanie niesprawności technicznych, kontrola bazy części)

- usuwanie awarii układów sterowania w pozostałych fragmentach procesu produkcji

- udział w projektach realizowanych przez Warsztat Automatyki

Naszym Pracownikom oferujemy:

-  możliwości rozwoju

-  wymianę doświadczeń z zakładami Ardagh

-  udział w ciekawych projektach

-  najwyższą troskę o bezpieczeństwo pracy

-  wachlarz świadczeń socjalnych

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 911237677