2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Randstad
Dodane 26 kwietnia 2024

Automatyk, atrakcyjne warunki

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

 Szukam osoby chętnej do dołączenia do zespołu mojego klienta jako Automatyk w branży meblarskiej. Jeśli lubisz pracować z maszynami, jesteś gotowy na wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, pracując w dziale utrzymania ruchu to ta praca jest dla Ciebie!

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • Pakiet benefitów takich jak fundusz socjalny, karta sportowa itd
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności (możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe)
  • Pracę w systemie 2 zmianowym
  • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy

zadania

  • Wykonywanie bieżących napraw i przeglądów zainstalowanych urządzeń w zakładach produkcyjnych
  • Regulacja maszyn i urządzeń, zapewniając ich prawidłowe działanie
  • Przeprowadzanie konserwacji zapobiegawczej oraz regularnych przeglądów, dbając o wydajność maszyn
  • Wykonywanie prac remontowych i przeglądów mających na celu utrzymanie ciągłości ruchu maszyn

oczekujemy

  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki maszyn
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub serwisie
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność współpracy z ludźmi
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Uprawnień SEP

Dodatkowym atutem są:

  • Uprawnienia na wózki widłowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 909479110