2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Racibórz
Dodane 22 kwietnia 2024

Automatyk - Cukrownia Cerekiew

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiej Grupy Südzucker, największego producenta cukru w Europie. Nasza marka „Cukier Królewski” od lat cieszy się zaufaniem i popularnością wśród konsumentów.

Südzucker Polska S.A. produkuje cukier w 4 cukrowniach: Cerekiew, Ropczyce, Strzelin i Świdnica.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Automatyka w Cukrowni Cerekiew.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szeroki pakiet benefitów, tj. nielimitowana prywatna opieka medyczna z szerokim zakresem specjalizacji i badań medycznych (także dla członków rodziny), świadczenia z zakresu sportu, kultury, rekreacji

  • Świadczenia socjalne, np. pożyczki na remont, na zakup mieszkania/domu, wczasy pod gruszą, świadczenia i paczki okolicznościowe, deputat cukrowy

  • Nagroda wypłacana po dokonaniu rocznej oceny pracowniczej

  • Profesjonalne szkolenia

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (automatyk, elektronik)

  • Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej

  • Znajomość zagadnień z zakresu systemów sterowania

  • Znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki (optymalnie hydrauliki)

  • Umiejętność rozwiązywania problemów mechanicznych i elektrycznych

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym, automatycznym

  • Diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń w obszarze sterowania i zasilania elektrycznego

  • Zapewnienie funkcjonowania systemów automatyki przemysłowej

  • Wykonywanie remontów maszyn oraz usuwanie awarii

  • Dostosowywanie oprogramowania sterującego urządzeniami produkcyjnymi

  • Ustawianie parametrów pracy sterowników i falowników.

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 902866187