2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wrocław
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Automatyk (Dział Utrzymania Ruchu)

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do zespołu inżynieryjnego jako Automatyk i pracuj dla naszego Klienta z USA, który działa w branży produkcyjnej, zajmujący się produkcją i sprzedażą różnorodnych wyrobów, między innymi tworzyw sztucznych, elektronicznych i farmaceutycznych.

Poszukujemy osób z różnym poziomem doświadczenia.

Zadania:

  • diagnostyka i programowanie sterowników PLC i paneli HMI

  • diagnostyka i konfiguracja sieci przemysłowych

  • posługiwanie się dokumentacją techniczną i kontakt z serwisami zewnętrznymi

  • utrzymanie układów automatyki urządzeń technologicznych w gotowości do pracy

  • wykonywanie prac naprawczych na układach automatyki, wsparcie Techników Utrzymania Ruchu

  • prowadzanie projektów mających na celu poprawę dostępności maszyn i urządzeń

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne (preferowane elektryczne, informatyczne lub Automatyka i Robotyka)

  • umiejętność programowania sterowników PLC, systemów automatyki

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego

  • znajomość wskaźników mierzonych w dziale UR

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym / w zakresie czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznych

Oferujemy:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie

  • praca na jedną zmianę

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, ustalane indywidualnie

  • prywatna opieka medyczna

  • dopłata do Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 912940430