2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Czachorowo
Dodane 27 maja 2024

Automatyk - Elektryk

Lokalizacja

Czachorowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasza działalność opiera się na produkcji oraz dystrybucji tektury litej i falistej. Jesteśmy zespołem zorientowanym na wysoką jakość obsługi oraz oferującym produkty w unikatowym systemie dostaw. To co nas wyróżnia to nowoczesna technologia, innowacyjność i ciągły rozwój. Dzięki temu chcemy być najlepsi!

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych.
  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony elektryki/automatyki.
  • Przeprowadzanie zaplanowanej konserwacji zapobiegawczej w odniesieniu do całego wyposażenia obiektu.
  • Usuwanie awarii.
  • Diagnoza i usuwanie usterek i awarii w maszynach opartych na PLC.
  • Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu.
  • Bieżące i planowe konserwacje urządzeń instalacyjnych i sieci utrzymania ruchu.
  • Naprawa i montaż maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym.

Wymagamy

  • Wykształcenia średniego/wyższego (automatyka, robotyka, elektryka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne).
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w pracy w dziale utrzymania ruchu - min. 3 lata.
  • Doświadczenia w programowaniu, diagnozie​ i usuwaniu usterek w maszynach opartych na PLC , a także programowaniu systemów napędowych.
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.
  • Dyspozycyjności do pracy w zmianowym systemie czasu pracy.
  • Uprawnień SEP.
  • Znajomości języka angielskiego lub/i niemieckiego.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.
  • Otwartą i przyjazną atmosferę.
  • Możliwość rozwoju poprzez specjalistyczne szkolenia i kursy.
  • System nagród miesięcznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie do świąt).
  • Program rekomendacji dla pracowników. Poleć bliską osobę lub znajomego, aby dołączył do naszego zespołu i zyskaj 1 500 zł brutto.
  • Możliwość udziału w wolontariacie pracowniczym na rzecz lokalnej społeczności.

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r”. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez JassBoard Sp. z o.o. Czachorowo nr 43; 63-800 Gostyń dla celów niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez w/w spółkę, na jakiekolwiek stanowisko zarówno w chwili obecnej jak i w przyszłości. Podanie danych ma charakter dobrowolny. Administratorem podanych danych osobowych jest JassBoard Spółka z o.o. Czachorowo 43; 63-800 Gostyń. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, do ich poprawiania, sprostowania, prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych, do żądania ograniczenia ich przetwarzania, do żądania usunięcia moich danych w każdej chwili, a także do żądania przenoszenia danych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Czachorowo,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Czachorowo
ID: 917978997