2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Końskie
Dodane 26 kwietnia 2024

Automatyk/elektryk utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Końskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Holz Nadel Polska - lider europejskiego rynku blatów dębowych, płyt meblowych oraz produktów ogrodowych, ze względu na dynamiczny poszukuje pracownika na stanowisku: Automatyk/Elektryk utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Gracuch 1C, 26-200 Końskie.

Zadania:

  • Utrzymanie w sprawności maszyn, instalacji i urządzeń pod względem elektrycznym

  • naprawy urządzeń i maszyn w zakresie elektryki

  • przeglądy serwisowe, diagnostyka;

  • analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń;

  • modernizacja istniejących urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie naprawy maszyn przemysłowych .

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • uprawnienia SEP

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów (usuwania awarii)

  • dyspozycyjność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Jeśli posiadasz:

  • Chęci do podejmowania nowych wyzwań

  • Umiejętność organizacji pracy w zespole

  • Wiedzę praktyczną w zakresie elektryki i/lub automatyki

Oferujemy dla Ciebie:

-Stabilne warunki zatrudnienia

- Umowa o pracę

- Możliwość rozwoju osobistego

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

-Atrakcyjne warunki pracy przy nowoczesnym parku maszynowym

-Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Końskie,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Końskie
ID: 707018453