2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Jaworzyna Śląska
Dodane 09 kwietnia 2024

Automatyk - Inżynier Elektryk

Lokalizacja

Jaworzyna Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Firma B&W Automatyka Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Jaworzynie Śląskiej poszukuje osób na stanowisko Automatyk o specjalności:

  • Prowadzenie i nadzór prac elektrycznych dla automatyki,

Obowiązki:

  • Uzgodnienia projektowe dla realizowanych tematów,

  • Prowadzenie projektów w zakresie elektrycznym dla systemów sterowania,

  • Organizacja i nadzór nad przebiegiem prac elektrycznych,

  • Udział w pracach rozruchowych na obiekcie,

  • Opcjonalnie projektowanie systemów sterowania,

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Samodzielność, zaangażowanie, uczciwość,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

Firma B&W Automatyka jest firmą realizującą automatykę dla instalacji procesowych od pojedynczych obiektów technologicznych, po zaawansowane mieszalnie i inne obiekty, tworzące pełen, spójny ciąg.

  • Praca w niewielkim zespole nastawionym na sukces,

  • Udział w ciekawych, indywidualnych projektach, o zróżnicowanej skali, z możliwością rozwoju,

  • Dążenie do jak największej standaryzacji pracy dla realizowanych tematów,

  • Elastyczność.

Lokalizacja

Jaworzyna Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jaworzyna Śląska
ID: 735022374