2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Tymbark
Maspex
Dodane 25 kwietnia 2024

Automatyk - Magazyn Wysokiego Składowania

Lokalizacja

Tymbark

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń na powierzonym obszarze,
  • aktywny udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń, modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń, głównie w obszarze automatyki i sterowania,
  • planowanie i dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji,
  • koordynacja realizacji zleceń podległego obszaru oraz raportowanie wskaźników efektywności zespołu,
  • zarządzanie zapasami części zamiennych,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz aktualizacja dokumentacji na powierzonym obszarze
  • nadzorowanie pracy podległego zespołu.
Nasze wymagania
  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechatronika lub pokrewne),
  • znajomość zagadnień z zakresu: automatyki, elektryki i mechaniki,
  • znajomość sterowników PLC oraz falowników,
  • znajomość komunikacji Ethernet, AS-i, Profinet,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • samodzielność i dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole i z zespołem,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • możliwość pracy na wysokości powyżej 3m,

Mile widziane: uprawnienia SEP G1 oraz doświadczenie na analogicznym stanowisku.​​

To oferujemy
  • pracę w nowoczesnym, nowopowstałym magazynie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach,
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje,
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tymbark,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Tymbark
ID: 909460409