2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Niepołomice
Dodane 03 maja 2024

Automatyk maszyn produkcyjnych

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe, Praca hybrydowa

Opis

Automatyk

O firmie:

FSM Group jest globalną firmą technologiczną specjalizującą się w opracowywaniu rozwiązań produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Jako niezawodny i silny partner dla dostawców branży motoryzacyjnej opracowujemy i produkujemy systemy, maszyny i urządzenia, które są niezbędne w produkcji tac akumulatorów, systemów zarządzania kolizjami, części konstrukcyjnych nadwozia, części uszczelniających nadwozie, części zewnętrznych nadwozia, ale także ram paneli słonecznych i wielu innych. W tym kontekście postrzegamy siebie jako firmę inżynieryjną i kręgosłup wszystkich gałęzi przemysłu - oraz jako partnera dla wszystkich zaawansowanych rozwiązań produkcyjnych. Dołącz do nas i wspieraj nas w dalszym pisaniu naszej historii sukcesu.

Obowiązki:

·          Tworzenie i optymalizacja oprogramowania sterowników PLC oraz paneli operatorskich.

·          Konfigurowanie i programowanie układów napędowych (falowniki, serwonapędy).

·          Przygotowywanie kalkulacji wraz z ofertowaniem.

·          Przygotowywanie dokumentacji technicznej do realizowanych projektów.

·          Udział w uruchomieniu maszyn i linii produkcyjnych w kraju i za granicą.

·          Lokalizacja i usuwanie awarii na maszynach oraz urządzeniach produkcyjnych, dokonywanie napraw.

Wymagania:

·          Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Elektrotechnika, Automatyka, Robotyka, Elektronika, Energetyka).

·          Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących elektrotechniki, automatyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki siłowej.

·          Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu sterowników PLC Siemens S7

·          Znajomość zasad projektowania systemów bezpieczeństwa maszyn w oparciu o obowiązujące normy i dyrektywy UE.

·          Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej.

·          Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

·          Prawo jazdy kat. B

·          Kreatywność i zdolności planowania pracy

·          Znajomość języka angielskiego  w mowie i piśmie.

·          Mile widziane Uprawnienia SEP do 1kV.

·          Mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu i uruchamianiu maszyn i urządzeń w linii produkcyjnej.

Oferujemy:

·          Atrakcyjne warunki zatrudnienia

·          Pracę w zespole o bardzo wysokiej kulturze pracy, nastawionym na realizację celu, współpracę i wzajemne wsparcie

·          Dostęp do najnowszych technologii, oprogramowania i sprzętu

·          Możliwość rozwoju zawodowego

·          Udział w specjalistycznych szkoleniach

·          Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·          Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej dla pracownika i jego rodziny.

·          Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 914695602