2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Rybnik
Dodane 02 kwietnia 2024

Automatyk - praca w Rybniku

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ice Group Sp. z o.o. – polski producent maszyn służących do przemysłowej produkcji lodów, działający na rynku zagranicznym i krajowym od 30 lat, aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Automatyk

Jesteśmy firmą rodzinną, nasze najważniejsze wartości to efektywna współpraca, sprawna komunikacja oraz elastyczne dopasowanie do potrzeb Klienta.

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe: automatyka, robotyka,

·         Umiejętność programowania sterowników PLC oraz paneli HMI (Siemens, Allen-Bradley, B&R, Mitsubishi)

·         Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy automatyka

·         Umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych – preferowana znajomość SEE Electrical

·         Podstawowa znajomość języków obcych (angielskiego i/lub niemieckiego i/lub rosyjskiego)

·         Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,

·         Samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków;

·         Mile widziane aktualne uprawnienia SEP do 1kV

·         Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

·         Przygotowanie oprogramowania sterującego,

·         Przygotowanie schematów oraz specyfikacji elektrycznych

·         Uruchamianie i  kontrolę urządzeń zautomatyzowanych,

·         Usuwanie usterek, awarii i zakłóceń urządzeń

Pracując u nas otrzymujesz:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji

·         Stabilne warunki zatrudnienia

·         Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu

·         Możliwość dalszego rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia

·         Prywatną opiekę medyczną LUXMED współfinansowaną przez Pracodawcę dla Pracownika i członków jego rodziny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 817393035